28.04.2017 toimuval kliendihommikul annab Leinonen OÜ maksunõustaja Tõnis Elling annab ülevaate sellest, mida tähendab täpsemini kombineeritud käive.

Kas olete kokku puutunud tarbijaloteriiga või on teile pakutud ühe kauba ostmisel boonusena kaasa reisi või mõnda muud kaupa?

Mitme kauba või teenus üheaegne müümine on täna meie igapäevaelu. Enamus juhtudel me ei mõtle sellele, et saadav hüve koosneb tegelikult mitmest eraldiseisvast komponendist, mida teatud tingimustel  tuleb ka maksustada eraldi.

Probleeme ei teki, kui kõik osutatavad kaubad või teenused maksustatakse ühe ja sama maksumääraga. Kuidas aga käituda, kui pakutavad hüved on eraldiseivana käsitletavad erineva maksumääraga? Kuidas sobituvad kokku raamat ja CD plaat või majutus ja tervishoiuteenus?

Nendest muredest ja veel paljust muust räägime 28.04.2017 hommikukohvi lauas.


Kliendihommikule registreerimiseks palume võtta ühendust meie kontoriga.

Kliendihommik on klientidele tasuta.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 27.04.2018, kus Leinonen Tallinna juhtiv maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate muudatustest seoses sõiduautode maksustamisega.

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi maksunõustajat, raamatupidajat ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

Leinonen Tallinna kingitus Eestile!


Leinonen Tallinn pakub välja võimaluse küsida kuni märtsi lõpuni käibemaksu küsimusi ja saada neile tasuta vastusid. Kellel on käibemaksu muresid või soovib oma seisukohale kinnitust, saab võtta ühendust!

Täpsemalt vaata siit!

04.12.2017 toimus Leinonen Eesti nõustamisüksuse juhi eestvedamisel ja modereerimisel FINANTSKOLLEDžI aastakonverents 2017!


Loe täpsemalt siit
ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Andmete esitamine äriühingu tegeliku kasusaaja kohta 29. aug

Alates 01.09.2018 on kõigil Eesti äriühingutel kohustus esitada äriregistrile andmed äriühingu tegeliku kasusaaja kohta.