28.04.2017 toimuval kliendihommikul annab Leinonen OÜ maksunõustaja Tõnis Elling annab ülevaate sellest, mida tähendab täpsemini kombineeritud käive.

Kas olete kokku puutunud tarbijaloteriiga või on teile pakutud ühe kauba ostmisel boonusena kaasa reisi või mõnda muud kaupa?

Mitme kauba või teenus üheaegne müümine on täna meie igapäevaelu. Enamus juhtudel me ei mõtle sellele, et saadav hüve koosneb tegelikult mitmest eraldiseisvast komponendist, mida teatud tingimustel  tuleb ka maksustada eraldi.

Probleeme ei teki, kui kõik osutatavad kaubad või teenused maksustatakse ühe ja sama maksumääraga. Kuidas aga käituda, kui pakutavad hüved on eraldiseivana käsitletavad erineva maksumääraga? Kuidas sobituvad kokku raamat ja CD plaat või majutus ja tervishoiuteenus?

Nendest muredest ja veel paljust muust räägime 28.04.2017 hommikukohvi lauas.


Kliendihommikule registreerimiseks palume võtta ühendust meie kontoriga.

Kliendihommik on klientidele tasuta.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn kutsub kliendihommikule


Viimane kliendihommik Leinonen Tallinna ruumides toimus 02.06.2017, kus Leinonen Tallinna maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate viimasel ajal jõustunud ja jõustuvatest maksumuudatustest!

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinn otsib oma meeskonnaga liituma raamatupidajat.

Tutvu täpsemalt hetkel olemasolevate pakkumistega siin


Leinoneni nõustamisüksus tutvustas Kiievis Eesti maksusüsteemi


Loe täpsemalt siit


ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Töötajate majutuskulude katmine ei ole tulevikus enam erisoodustus 21. juuni

Riigikogus tuleb teisele lugemisele tulumaksuseaduse, käibemaksuseaduse ja liiklusseaduse muutmise seaduse eelnõu, milles soovitakse leevendada ettevõtjate maksukohustust juhul, kui ettevõtjal ei ole võimalik kvalifitseeritud tööjõudu oma asukoha lähedusest leida ja soovitakse töötajaid transportida kaugemalt või katta nende majutuskulusid, seoses igapäevase töösuhtega.