28.04.2017 toimuval kliendihommikul annab Leinonen OÜ maksunõustaja Tõnis Elling annab ülevaate sellest, mida tähendab täpsemini kombineeritud käive.

Kas olete kokku puutunud tarbijaloteriiga või on teile pakutud ühe kauba ostmisel boonusena kaasa reisi või mõnda muud kaupa?

Mitme kauba või teenus üheaegne müümine on täna meie igapäevaelu. Enamus juhtudel me ei mõtle sellele, et saadav hüve koosneb tegelikult mitmest eraldiseisvast komponendist, mida teatud tingimustel  tuleb ka maksustada eraldi.

Probleeme ei teki, kui kõik osutatavad kaubad või teenused maksustatakse ühe ja sama maksumääraga. Kuidas aga käituda, kui pakutavad hüved on eraldiseivana käsitletavad erineva maksumääraga? Kuidas sobituvad kokku raamat ja CD plaat või majutus ja tervishoiuteenus?

Nendest muredest ja veel paljust muust räägime 28.04.2017 hommikukohvi lauas.


Kliendihommikule registreerimiseks palume võtta ühendust meie kontoriga.

Kliendihommik on klientidele tasuta.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 24.11.2017, kus Leinonen Tallinna maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate maksumuudatustest 2017. ja 2018. aastal!

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi raamatupidajat!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

04.12.2017 toimus Leinonen Eesti nõustamisüksuse juhi eestvedamisel ja modereerimisel FINANTSKOLLEDžI aastakonverents 2017!


Loe täpsemalt siit
ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Erisoodustuse puudumine ei tähenda automaatselt, et tekib sisendkäibemaksu mahaarvamise õigus 23. jaan

Alates 2017. aasta esimesest juulist jõustus tulumaksuseaduse (TuMS) muudatus, mille kohaselt ei loeta erisoodustuseks tööandja ettevõtlusega seotud kulutusi töölepingu alusel töötava töötaja transpordiks elu- ja töökoha vahel, kui töötaja elukoht asub vähemalt 50 kilomeetri kaugusel töökohast või kui tööandja korraldab transporti sõidukiga, millel on vähemalt kaheksa istekohta või bussiga liiklusseaduse tähenduses.