Raamatupidamine


Raamatupidamisarvestus
Juhtimisarvestus
- Raamatupidamine
- Maksuarvestus
- Finantsaruanded
- Aruanded
- Sisekontroll
- Eelarvestamine

 

Teenus, mida pakume – korras raamatupidamine – on ettevõtte edukuse tagamisel üks olulisi garantiisid. See näitab firma majanduslikku seisu ja on töövahendiks finantsriskide hindamisel. Kvaliteetne raamatupidamine muudab ettevõtte läbipaistvaks ning annab juhtkonnale selge ülevaate ettevõttes toimuvast. Igas suuruses ettevõtted peavad pidama oma äritegevuse kohta arvestust, koostama ja tasuma arveid, analüüsima tulemusi, esitama aruandeid ja täitma deklaratsioone, seda ka selleks, et vältida probleeme maksu- ja muude ametkondadega.


Leinoneni raamatupidajad peavad täpset ja järjepidevat raamatupidamisarvestust, ning koostavad näiteks iga-aastased majandusaasta aruanded, vastavalt kõigile aruandlus- ja seadusandlikele reeglitele. Teeme koostööd klientidega ning tagame, et raamatupidamine vastaks nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele standarditele.

Leinonenis tähendab finantsarvestus peamiselt ettevõttevälistele isikutele ja asutustele,  näiteks maksuametile, kreeditoridele, tarnijatele, valitsusasutusetele ja muudele sidusrühmadele, vajaliku aruandluse koostamist ja esitamist. Finantsandmed struktureeritakse ning aruandlus koostatakse vajadusel vastavuses nii kohalikele kui ka rahvusvahelistele arvestusstandarditele. Meie finantsarvestuse teenused hõlmavad dokumendihaldust, konteerimist, varude ja varade arvestust, kohustuste ja omakapitali arvestust, maksude arvestust ning finantsaruannete koostamist.

Juhtimisarvestus tähendab Leinoneni jaoks finantsinfo koostamist ja esitamist peamiselt ettevõttesiseseks kasutamiseks. Selle põhjal saavad juhid, tööandjad ja omanikud teha juhtimisotsuseid ja tegevusplaane. Meie juhtimisteenused hõlmavad asjakohaseid aruandeid, sisekontrolli ja eelarvete jaoks vajaliku info kogumist ja ka eelarvete koostamist.

Raamatupidamine Leinonen Estonias


Lugege täpsemalt raamatupidamisteenuste kohta Leinonen Estonias või võtke ühendust meie bürooga täpsema teabe või pakkumise saamiseks.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn kutsub kliendihommikule


Viimane kliendihommik Leinonen Tallinna ruumides toimus 02.06.2017, kus Leinonen Tallinna maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate viimasel ajal jõustunud ja jõustuvatest maksumuudatustest!

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinn otsib oma meeskonnaga liituma raamatupidajat.

Tutvu täpsemalt hetkel olemasolevate pakkumistega siin


Leinoneni nõustamisüksus tutvustas Kiievis Eesti maksusüsteemi


Loe täpsemalt siit


ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Töötajate majutuskulude katmine ei ole tulevikus enam erisoodustus 21. juuni

Riigikogus tuleb teisele lugemisele tulumaksuseaduse, käibemaksuseaduse ja liiklusseaduse muutmise seaduse eelnõu, milles soovitakse leevendada ettevõtjate maksukohustust juhul, kui ettevõtjal ei ole võimalik kvalifitseeritud tööjõudu oma asukoha lähedusest leida ja soovitakse töötajaid transportida kaugemalt või katta nende majutuskulusid, seoses igapäevase töösuhtega.