Palgaarvestus

 
Palgaarvestus
Administreerimine
- Töötasude arvestamine
- Palgaaruanded

- Töötajate toimikud
- Tööseadusandlus
- Lepingud
 

Töötajate palgaarvestuse korraldamine on hädavajalik tegevus. Pakume ettevõtetele isetegemise asemele mugavat alternatiivi. Sageli ei ole ettevõtted piisavalt suured, et palgata oma palgaspetsialisti või ei ole neil välismaal tegutsedes piisavalt teadmisi kohalikust tööseadusandlusest ja kehtivatest nõuetest. Paljud ettevõtted seovad palkade haldamise paindlikult sisseostetava raamatupidamisteenusega, kuid võib kasutada ka osa kogu teenuste valikust, erinevaid teenusepakkujaid või osalist isetegemist.

Palgaarvestus tähendab Leinoneni jaoks töötajate palkade, puhkuste, haigushüvitiste ja maksude arvestamisega seotud tegevusi. Lisaks hõlmab palgaarvestus vastavate kohustuslike dokumentide koostamist ning palgaarvestuse aluseks olevate andmete haldamist.

Palgainfo administreerimine tähendab Leinoneni jaoks mitmetahulisemat  tegevust, nagu tööseadusandlusega vastavuse tagamist, kohalike nõuete jälgimist ja kohaldamist, lepingute koostamist ning töötajate toimikute haldamist. Tellida saab ka kompleksset palgaarvestuse- ja personaliteenust.

Palgaarvestus Leinonen Estonias


Lugege täpsemalt palgahalduse kohta Leinonen Estonias või võtke ühendust meie bürooga täpsema teabe või pakkumise saamiseks.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 27.04.2018, kus Leinonen Tallinna juhtiv maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate muudatustest seoses sõiduautode maksustamisega.

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi maksunõustajat, raamatupidajat ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

Leinonen Tallinna kingitus Eestile!


Leinonen Tallinn pakub välja võimaluse küsida kuni märtsi lõpuni käibemaksu küsimusi ja saada neile tasuta vastusid. Kellel on käibemaksu muresid või soovib oma seisukohale kinnitust, saab võtta ühendust!

Täpsemalt vaata siit!

04.12.2017 toimus Leinonen Eesti nõustamisüksuse juhi eestvedamisel ja modereerimisel FINANTSKOLLEDžI aastakonverents 2017!


Loe täpsemalt siit
ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Andmete esitamine äriühingu tegeliku kasusaaja kohta 29. aug

Alates 01.09.2018 on kõigil Eesti äriühingutel kohustus esitada äriregistrile andmed äriühingu tegeliku kasusaaja kohta.