Nõustamine

 
Ettevõtte asutamineMaksunõustamine
Piiriülene äritegevus
- Asutamine
- Ülevõtmine
- Ühinemine
- Likvideerimine 

- Maksude arvestamine
- Ettevõtte maksustamine
- Rahvusvaheline
maksustamine
- Laienemine
- Maksude planeerimine
- Kontsernide
struktureerimine


Leinonen pakub laias valikus professionaalseid nõustamisteenuseid nii raamatupidamisteenuse osana kui ka eraldiseisva teenusena. Klientide keeruliste probleemide lahendamine on meie rahvusvahelise tegevuse loomulik osa. Mitmed meie kontorid pakuvad klientidele terviklikku finantsalast nõustamist. Kõik päringud on oodatud ning konkreetseid nõustamis- ja konsulteerimisprojekte kavandatakse alati põhjalikult juhtumipõhiselt. Oluline on leppida iga ülesande puhul kokku selged ja mõõdetavad eesmärgid, tagada kliendi jaoks rahuldavad tulemused.


Ettevõtte asutamine on Leinoneni jaoks oluline teenus, et aidata äriorganisatsioonidel laieneda ja uutele turgudele siseneda. Me asutame, sulgeme ja likvideerime kliendi nimel äriüksusi.

Maksunõustamine on Leinonenis seotud raamatupidamisteenustega. Rahvusvaheliste ettevõtete maksustamine muutub pidevalt ning maksueeskirjad on keerulised isegi sellise ettevõtte jaoks, mis tegutseb vaid ühes riigis. Koos maksude arvutamise, deklareerimise ja seadustele vastavuse hindamisega teenib maksude optimeerimise nõustamine kliendi huve.

Rahvusvahelise ettevõtluse nõustamine tähendab Leinonenis ettevõtetele rahvusvahelistel turgudel edu saavutamisel abi osutamist. Uued kohad ja uued äriüksused tekitavad uusi küsimusi, millele on vaja vastuseid, ning probleeme, millele on vaja lahendusi. Rahvusvaheline äritegevus mõjutab maksustamist, aruandlust, palkasid ja muid aspekte. Oleme esindatud kümnes Euroopa riigis, kus meil on põhjalikud teadmised kohalikest maksudest ja administratiivsetest kohustustest.

Nõustamine Leinonen Estonias


Nõustamisteenuste osas võtke ühendust meie bürooga.

:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 24.11.2017, kus Leinonen Tallinna maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate maksumuudatustest 2017. ja 2018. aastal!

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi raamatupidajat!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

04.12.2017 toimus Leinonen Eesti nõustamisüksuse juhi eestvedamisel ja modereerimisel FINANTSKOLLEDžI aastakonverents 2017!


Loe täpsemalt siit
ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Erisoodustuse puudumine ei tähenda automaatselt, et tekib sisendkäibemaksu mahaarvamise õigus 23. jaan

Alates 2017. aasta esimesest juulist jõustus tulumaksuseaduse (TuMS) muudatus, mille kohaselt ei loeta erisoodustuseks tööandja ettevõtlusega seotud kulutusi töölepingu alusel töötava töötaja transpordiks elu- ja töökoha vahel, kui töötaja elukoht asub vähemalt 50 kilomeetri kaugusel töökohast või kui tööandja korraldab transporti sõidukiga, millel on vähemalt kaheksa istekohta või bussiga liiklusseaduse tähenduses.