Haldusteenused 


Ärihaldus
Üldine haldus
- Arvete haldamine  
- Maksete töötlemine  
- Registritesse kandmine  
- Juriidilise aadressi ja postiga tegelemine
- Kliendi esindamine
- Arhiiviteenus 

Kõik ettevõtted vajavad mitmeid haldustoiminguid. Mõni neist on tihedalt seotud eduka äritegevusega ning mõni kohalike õigusaktide või bürokraatiaga. Ettevõte äritegevus nõuab kohalikes ametiasutustes teatavaid menetlusi teataval ajal ja teatavas kohas. Kohalik Leinoneni kontor võib võtta need sageli keerulised ja aeganõudvad toimingud enda hooleks. Leinonenis on haldusteenused tihedalt seotud raamatupidamise ja palgaarvestuse teenustega. Ärihaldusega, nagu maksete käsitlemine, arvete laekumise kontrollimine või nende väljastamine, aga ka näiteks käibemaksukohustuslaseks registreerimine vastavalt kohalikele nõuetele, tulevad hästi toime meie professionaalsed raamatupidajad.

Üldine haldusteenus muudab äritegevuse koostöös Leinoneniga klientide jaoks mugavamaks. Soovi korral võime näiteks esindada kliente ametiasutustes, arhiveerida raamatupidamismaterjali või ka pakkuda juriidilist postiaadressi ja hoolitseda posti eest.

:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 27.04.2018, kus Leinonen Tallinna juhtiv maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate muudatustest seoses sõiduautode maksustamisega.

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi maksunõustajat, raamatupidajat ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

Leinonen Tallinna kingitus Eestile!


Leinonen Tallinn pakub välja võimaluse küsida kuni märtsi lõpuni käibemaksu küsimusi ja saada neile tasuta vastusid. Kellel on käibemaksu muresid või soovib oma seisukohale kinnitust, saab võtta ühendust!

Täpsemalt vaata siit!

04.12.2017 toimus Leinonen Eesti nõustamisüksuse juhi eestvedamisel ja modereerimisel FINANTSKOLLEDžI aastakonverents 2017!


Loe täpsemalt siit
ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Käibemaksuseaduses muudetakse alates 1. oktoobrist 2018 kinnisasja maksustamise reegleid 06. juuli

Riigikogu võttis 4. aprillil 2018 vastu käibemaksuseaduse (KMS) muutmise seaduse, mis jõustub kahes osas. Osaliselt 1. mai 2018 ja osaliselt 1. oktoober 2018. Oktoobris jõustuvad muudatused puudutavad kinnisasja käibemaksuga maksustamist.