Tipptasemel raamatupidamise-, palgaarvetuse- ja nõustamisteenused Eestis


Leinonen pakub eduka rahvusvahelise äritegevuse jaoks vajalikke teenuseid. Oleme raamatupidamise spetsialistid, tunneme mistahes raamatupidamisalaseid küsimusi ning pakume ettevõtetele häid võimalusi vastava teenuse tellimiseks. Lisaks tegeleme palgaarvestusega ning anname professionaalset nõu seoses maksude ja rahvusvahelise äritegevusega. Meie teenuste valikusse kuuluvad ka mitmesugused haldusteenused.


Leinonen Estonia klientide hulka kuuluvad peamiselt eri suuruses rahvusvahelised ettevõtted. Tallinna büroo on rahvusvahelise raamatupidamis- ja konsultatsioonifirma Leinonen Group osa.

Oleme kliendile suunatud


Meie teenused on suunatud kliendile. See tähendab, et vastavalt ettevõtete vajadustele, koostab Leinonen alati teenustepaketi, mis on spetsiaalselt iga kliendi nõudmistele kohandatud. Pakume klientidele professionaalset teenust mistahes raamatupidamisalaste küsimuste lahendamiseks. Meie tugevuseks on kvalifitseeritud pikaajaliste kogemustega töötajad, kelle eesmärk on hoida kliendisuhteid vastastikkuse kasulikkuse põhimõttel.

The quality of Leinonen services
are constantly improved. 

Leinonen Estonial on ISO sertifikaat, rahvusvaheliselt tunnustatud kvaliteedisertifikaat ISO 9001:2008. Sertifitseerimise teostas Bureau Veritas. See sertifikaat tagab, et Leinonen vastab klientidele teenuste osutamise osas kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

Tellige teenus meilt ning keskenduge oma põhitegevusele


Välisturgudel tegutsedes on oluline keskenduda oma põhitegevusele. On tavaline, et ettevõtted – tegevusvaldkonnast hoolimata – tellivad raamatupidamise ja sellega seotud haldusteenused usaldusväärselt partnerilt. Suurema osa rahvusvaheliste ettevõtete jaoks on see eduka ja tõhusa äritegevuse loomulik osa.

Raamatupidamisteenuste sisseostmine ei ole populaarne mitte üksnes tõhususe pärast, vaid see tagab paremad tulemused ja parema kvaliteedi. Usaldusväärne raamatupidaja on kontrolli ja turvalisust vajava ettevõtte jaoks väärtuslik vara.

Tehes meiega raamatupidamisalast koostööd, väldite vigu arvepidamises ning saate  keskenduda oma põhitegevusele. Oleme alati kursis raamatupidamises ning seadusandluses toimuvate arengutega ning koostöö meiega säästab Teie aega ja energiat.

Meilt raamatupidamisteenuste tellimine on kasulik:

  • Pidev raamatupidamisarvestus 365 päeva aastas.
  • Raamatupidaja ei jää haiguslehele ega puhkusele.
  • Tipptasemel teenused mõistliku hinnaga.
  • Kohaliku asjaajamise ja ettevõtlusõiguse tundmine.
  • Kvaliteetse finantsinfo esitamine vastavalt teie soovidele.
  • Õigeaegselt esitatud finants- ja muud aruanded.
  • Võimalus keskenduda oma eduka äritegevuse arendamisele.

Raamatupidajad ja konsultandid Teie teenistuses


Probleemid, millega laienevad ettevõtted uutel turgudel kokku puutuvad, on tihti seotud riikidevaheliste kultuuriliste ja asjaajamise erinevustega. Kuigi Euroopa Liidu ühised eeskirjad muudavad meie tegevuspiirkonnas ettevõtluskeskkonna stabiilsemaks, erinevad raamatupidamisstandardid, seadused, eeskirjad ja parimad juhtimistavad siiski oluliselt.

Kõik Leinoneni kontorid on spetsialiseerunud kohalikele ettevõtlustingimustele ning on kursis viimaste suundumustega oma tegevusriikides. Meie juhid ja raamatupidajad tunnevad erinevaid ettevõtluskultuure, rahvusvahelisi raamatupidamisstandardeid ja kohalikke õigusakte ning oskavad aidata klientidel probleeme lahendada.

Tutvuge Leinonen Groupi kõikide tegevuspiirkondadega.

:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 27.04.2018, kus Leinonen Tallinna juhtiv maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate muudatustest seoses sõiduautode maksustamisega.

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi maksunõustajat, raamatupidajat ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

Leinonen Tallinna kingitus Eestile!


Leinonen Tallinn pakub välja võimaluse küsida kuni märtsi lõpuni käibemaksu küsimusi ja saada neile tasuta vastusid. Kellel on käibemaksu muresid või soovib oma seisukohale kinnitust, saab võtta ühendust!

Täpsemalt vaata siit!

04.12.2017 toimus Leinonen Eesti nõustamisüksuse juhi eestvedamisel ja modereerimisel FINANTSKOLLEDžI aastakonverents 2017!


Loe täpsemalt siit
ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2008 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Andmete esitamine äriühingu tegeliku kasusaaja kohta 29. aug

Alates 01.09.2018 on kõigil Eesti äriühingutel kohustus esitada äriregistrile andmed äriühingu tegeliku kasusaaja kohta.