Sind paeluvad numbrid ja Sa oled huvitatud uutest väljakutsetest ning teadmiste täiendamisest? Rahvusvaheline raamatupidamisbüroo Leinonen võtab tööle teadmishimulise ja positiivse suhtumisega RAAMATUPIDAJA ASSISTENDI.


Leinonen Grupp on rahvusvaheline organisatsioon, mis aitab klientidel siseneda keerulistesse ärikeskkondadesse ning saavutada edu, osutades kõrgetasemelisi raamatupidamis-, nõustamis-, palgaarvestus-, haldus- ja auditeerimisteenuseid. Igapäevaselt tegeletakse teenuste arendamisega, et tagada usaldusväärsus ning turvalisus ja toetada oma klientide äritegevust parimal võimalikul moel.Eestis on klientideks valdavalt välisfirmade tütarettevõtted ning igakuiselt osutatakse palgaarvestus-, raamatupidamis- ja nõustamisteenused. 

Tutvu lähemalt: www.leinonen.ee.

Sinu peamisteks ülesanneteks on Eesti raamatupidamise ja palgaarvestuse teostamine rahvusvahelistele ettevõtetele. Eeldame, et lisaks punktuaalsusele oled ka hea suhtleja ning vastad meelsasti klientide päringutele nii meili kui telefoni teel, sest vajadusel tuleb asendada ka sekretäri.

Raamatupidaja assistendina on Sul hea võimalus töötada rahvusvahelises ettevõttes ning professionaalses meeskonnas, tehes koostööd teiste raamatupidajate ja õigusnõustajatega. Sellesse rolli sobid valatult, kui oled hea pingetaluvusega, kohaned kiiretempolises keskkonnas ning hindad täpsust.


Ootusedkandidaadile:

 • erialane haridus

 • valmisolek iseseisvaks tööks

 • valmisolek uuteks väljakutseteks

 • hea eesti ja inglise keele oskus

 • hea ajaplaneerimise ja suhtlemisoskus

Kasuks tuleb:

 • töökogemus raamatupidaja või raamatupidaja assistendina

 • soome keele oskus

Omalt poolt pakume:

 • Täiendkoolitusi ja arenemisvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes

 • Sporditoetust (võimalus nt kord nädalas massaaž Leinoneni kontoris)

 • Stabiilset ja head töötasu

 • Häid töötingimusi Tallinna kesklinnas

 • Meeleolukaid meeskonna- ja firmaüritusi

 • Meeldivat seltskonda ja abivalmis kolleege


Soovi korral on koolitajate abiga võimalik kiiresti omandada kõrgemate nõudmistega tööde jaoks vajalikud erialased teadmised ja saavutada kõrgem professionaalsus ning liikuda edasi raamatupidaja ametikohale.

Tööaeg: täistööaeg

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel

Asukoht:Tallinna kesklinn

Kontaktisik: Olesja Ivanson, Accounting Manager

Aadress:Põhja pst.25, Tallinn, 10415 Harjumaa

Lisainfo telefonil: +372 611 7700

Tähtaeg: 13.05.2018


Tekkis huvi? Kandideerimiseks saada oma CV ja tutvustus aadressil contact@leinonen.ee esimesel võimalusel. Alustame kandidaatidega tutvumisega juba enne konkursi tähtaega.


:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 25 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Leinonen Tallinn seminar


Viimane seminar Leinonen Tallinna ruumides toimus 27.04.2018, kus Leinonen Tallinna juhtiv maksunõustaja Tõnis Elling andis ülevaate muudatustest seoses sõiduautode maksustamisega.

Täpsemalt vaata siit!


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi raamatupidajat!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumiste siin

Leinonen Tallinna kingitus Eestile!


Leinonen Tallinn pakub välja võimaluse küsida kuni märtsi lõpuni käibemaksu küsimusi ja saada neile tasuta vastusid. Kellel on käibemaksu muresid või soovib oma seisukohale kinnitust, saab võtta ühendust!

Täpsemalt vaata siit!


ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2015 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Andmete esitamine äriühingu tegeliku kasusaaja kohta 29. aug

Alates 01.09.2018 on kõigil Eesti äriühingutel kohustus esitada äriregistrile andmed äriühingu tegeliku kasusaaja kohta.