28.04.2017 toimuval kliendihommikul annab Leinonen OÜ maksunõustaja Tõnis Elling annab ülevaate sellest, mida tähendab täpsemini kombineeritud käive.

Kas olete kokku puutunud tarbijaloteriiga või on teile pakutud ühe kauba ostmisel boonusena kaasa reisi või mõnda muud kaupa?

Mitme kauba või teenus üheaegne müümine on täna meie igapäevaelu. Enamus juhtudel me ei mõtle sellele, et saadav hüve koosneb tegelikult mitmest eraldiseisvast komponendist, mida teatud tingimustel  tuleb ka maksustada eraldi.

Probleeme ei teki, kui kõik osutatavad kaubad või teenused maksustatakse ühe ja sama maksumääraga. Kuidas aga käituda, kui pakutavad hüved on eraldiseivana käsitletavad erineva maksumääraga? Kuidas sobituvad kokku raamat ja CD plaat või majutus ja tervishoiuteenus?

Nendest muredest ja veel paljust muust räägime 28.04.2017 hommikukohvi lauas.


Kliendihommikule registreerimiseks palume võtta ühendust meie kontoriga.

Kliendihommik on klientidele tasuta.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 40 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi õigusnõustajat, Accouning Manageri ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumistega siin


ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2015 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Töötamise registri andmete hulk kasvab – kas suureneb ka halduskoormus ettevõttele? 23. okt

2018. a juuni lõpust alates on maksumaksjatel olnud võimalus tutvuda uue töötamise registri visuaaliga ning uuenenud andmeväljadega, mille täitmine ei ole hetkel veel kohustuslik. Suure tõenäosusega tuleb maksumaksjatel alates 01.01.2019 hakata kohustuslikus korras senisest rohkem andmeid registrisse kandma. Riigikogus esimese lugemise läbinud maksukorralduse seaduse (MKS) ja muude seotud seaduste muutmise eelnõu, üheks eesmärgiks on töötamise registri täiendamine.