Palgaarvestus

 
Palgaarvestus
Administreerimine
- Töötasude arvestamine
- Palgaaruanded

- Töötajate toimikud
- Tööseadusandlus
- Lepingud
 

Töötajate palgaarvestuse korraldamine on hädavajalik tegevus. Pakume ettevõtetele isetegemise asemele mugavat alternatiivi. Sageli ei ole ettevõtted piisavalt suured, et palgata oma palgaspetsialisti või ei ole neil välismaal tegutsedes piisavalt teadmisi kohalikust tööseadusandlusest ja kehtivatest nõuetest. Paljud ettevõtted seovad palkade haldamise paindlikult sisseostetava raamatupidamisteenusega, kuid võib kasutada ka osa kogu teenuste valikust, erinevaid teenusepakkujaid või osalist isetegemist.

Palgaarvestus tähendab Leinoneni jaoks töötajate palkade, puhkuste, haigushüvitiste ja maksude arvestamisega seotud tegevusi. Lisaks hõlmab palgaarvestus vastavate kohustuslike dokumentide koostamist ning palgaarvestuse aluseks olevate andmete haldamist.

Palgainfo administreerimine tähendab Leinoneni jaoks mitmetahulisemat  tegevust, nagu tööseadusandlusega vastavuse tagamist, kohalike nõuete jälgimist ja kohaldamist, lepingute koostamist ning töötajate toimikute haldamist. Tellida saab ka kompleksset palgaarvestuse- ja personaliteenust.

Palgaarvestus Leinonen Estonias


Lugege täpsemalt palgahalduse kohta Leinonen Estonias või võtke ühendust meie bürooga täpsema teabe või pakkumise saamiseks.
:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 40 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi õigusnõustajat, Accouning Manageri ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumistega siin


ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2015 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Töötamise registri andmete hulk kasvab – kas suureneb ka halduskoormus ettevõttele? 23. okt

2018. a juuni lõpust alates on maksumaksjatel olnud võimalus tutvuda uue töötamise registri visuaaliga ning uuenenud andmeväljadega, mille täitmine ei ole hetkel veel kohustuslik. Suure tõenäosusega tuleb maksumaksjatel alates 01.01.2019 hakata kohustuslikus korras senisest rohkem andmeid registrisse kandma. Riigikogus esimese lugemise läbinud maksukorralduse seaduse (MKS) ja muude seotud seaduste muutmise eelnõu, üheks eesmärgiks on töötamise registri täiendamine.