Haldusteenused 


Ärihaldus
Üldine haldus
- Arvete haldamine  
- Maksete töötlemine  
- Registritesse kandmine  
- Juriidilise aadressi ja postiga tegelemine
- Kliendi esindamine
- Arhiiviteenus 

Kõik ettevõtted vajavad mitmeid haldustoiminguid. Mõni neist on tihedalt seotud eduka äritegevusega ning mõni kohalike õigusaktide või bürokraatiaga. Ettevõte äritegevus nõuab kohalikes ametiasutustes teatavaid menetlusi teataval ajal ja teatavas kohas. Kohalik Leinoneni kontor võib võtta need sageli keerulised ja aeganõudvad toimingud enda hooleks. Leinonenis on haldusteenused tihedalt seotud raamatupidamise ja palgaarvestuse teenustega. Ärihaldusega, nagu maksete käsitlemine, arvete laekumise kontrollimine või nende väljastamine, aga ka näiteks käibemaksukohustuslaseks registreerimine vastavalt kohalikele nõuetele, tulevad hästi toime meie professionaalsed raamatupidajad.

Üldine haldusteenus muudab äritegevuse koostöös Leinoneniga klientide jaoks mugavamaks. Soovi korral võime näiteks esindada kliente ametiasutustes, arhiveerida raamatupidamismaterjali või ka pakkuda juriidilist postiaadressi ja hoolitseda posti eest.

:

Kõrgetasemelised raamatupidamisteenused ja
professionaalne nõustamine
Meie klientide hulka kuulub järjest rohkem rahvusvahelisi ettevõtteid


Korras raamatupidamine ja õiged otsused aitavad Teie ettevõttel edu saavutada ja vältida ebameeldivaid üllatusi. Vaatamata sellele, kas olete rahvusvaheline ettevõte või kohalik ühemehefirma, soovime Teiega koostööd teha. Meie jaoks on oluline iga klient hoolimata suurusest, käibest või tegevusvaldkonnast.

Meie kliente kaitseb vastutuskindlustus.

Teie käsutuses on 40 kvalifitseeritud spetsialisti ja nende aastatega kogunenud teadmised, et pakkuda lahendusi Teie mistahes finantsküsimustele.


Liitu Leinonen Tallinna tiimiga!


Leinonen Tallinna kontor otsib oma tiimi õigusnõustajat, Accouning Manageri ja raamatupidaja assistenti!

Tutvu täpsemalt hetkel olemasoleva pakkumistega siin


ISO 9001

Meie ettevõttele on omistatud Bureau Veritase poolt
ISO 9001:2015 sertifikaat, mis tõendab, et järgime kõrgeid
kvaliteedinõudeid nii raamatupidamisteenuste kui ka klienditeeninduse osas.

Leinonen Eesti uudiskiri


Ole kursis viimaste oluliste uudisetaga Eesti maksumaastiku kohta!

Viimased uudised

Töötamise registri andmete hulk kasvab – kas suureneb ka halduskoormus ettevõttele? 23. okt

2018. a juuni lõpust alates on maksumaksjatel olnud võimalus tutvuda uue töötamise registri visuaaliga ning uuenenud andmeväljadega, mille täitmine ei ole hetkel veel kohustuslik. Suure tõenäosusega tuleb maksumaksjatel alates 01.01.2019 hakata kohustuslikus korras senisest rohkem andmeid registrisse kandma. Riigikogus esimese lugemise läbinud maksukorralduse seaduse (MKS) ja muude seotud seaduste muutmise eelnõu, üheks eesmärgiks on töötamise registri täiendamine.